PRIDE zagra o DH Masters; były gracz Longzhu w Fenerbahçe

Za nami weekend, w którym nie brakowało emocji związanych z różnymi rozgrywkami. Odbyły się między innymi finały WCA 2016 i otwarte kwalifikacje do DreamHack Masters Las Vegas, w których świetnie spisali się podopieczni Sferis PRIDE. Ponadto, do 1907 Fenerbahçe dołączył koreański miidlaner, a FC St. Gallen zainwestowało w FIFA.

Splyce uzupełnia skład CS:GO

Po usunięciu ze składu Machieguna i DAVEYa w Splyce zostało tylko trzech graczy. Organizacja prawie miesiąc trzymała fanów w niepewności, ale w końcu dowiedzieliśmy się, kto dołączył do drużyny. Luki wypełnili Ronnie „ryx” Bylicki i Tayler „Drone” Johnson. Pierwszy wcześniej grał chociażby dla Echo Fox, zaś drugi w przeszłości występował w mniej znanych amerykańskich drużynach.

Czytaj więcej

Znamy pary zamkniętych eliminacji do Majora

Tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia zamkniętych eliminacji do ELEAGUE Major 2017. Kilka dni temu organizatorzy poinformowali, że na zawodach tych zostanie wykorzystany system szwajcarski, a później zaprezentowali pary pierwszej rundy turnieju. Ciekawie zapowiadają się między innymi potyczki EnVyUs z Immortals, Cloud9 z FaZe i G2 Esports z GODSENT.

Czytaj więcej

Peacemaker odchodzi z NRG

Bardzo krótko trwała przygoda Luisa „Peacemakera” Tadeu z NRG Esports. Brazylijczyk w weekend poinformował, że odszedł z amerykańskiej organizacji. Powodem takiej decyzji były odmienne wizje jego i zarządu drużyny.

Czytaj więcej

FC St. Gallen z graczem FIFA

FC St. Gallen to pierwsza drużyna piłkarska ze Szwajcarii, która zdecydowała się na inwestowanie w e-sport. Na dobry początek włodarze postanowili zakontraktować Sandro „Neysk11La” Poschingera. 17-latek uznawany jest za jeden z największych talentów szwajcarskiej sceny FIFA.

Czytaj więcej

Epsilon triumfuje na zawodach w Chinach

Skandynawska formacja Epsilon eSports wygrała odbywające się w Chinach światowe finały World Cyber Arena 2016. W wielkim finale Epsilon spotkał się z VG.CyberZen. Grający przed własną publicznością zawodnicy VG musieli uznać wyższość BARBARRa i jego kompanów. Epsilon zwyciężył 3:0. Na konto w większości szwedzkiej formacji trafi niespełna 90 000 dolarów. Srebrni medaliści wzbogacą się o około 43 000 dolarów.

Czytaj więcej

Sferis PRIDE zagra w zamkniętych eliminacjach do DH Masters

Sferis PRIDE to jedyna polska drużyna, której udało się przebrnąć przez otwarte eliminacje do drugiego turnieju spod szyldu DreamHack Masters. reatz i jego koledzy na początku przyszłego roku powalczą tym samym w zamkniętej części rozgrywek z piętnastoma innymi formacjami ze Starego Kontynentu o wyjazd na zawody w Las Vegas.

Czytaj więcej

Fozen w 1907 Fenerbahçe

Do tureckiej drużyny League of Legends 1907 Fenerbahçe dołączył były midlaner Longzhu Gaming – Kim „Frozen” Tae-il. W nadchodzącym sezonie jej barw będzie broniło dwóch zawodników z Korei Południowej oraz trzech Turków.

Czytaj więcej

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Kinguin

Polskie drużyny w obliczu kwalifikacji do Challenger Series. Czy tym razem się uda?

Dla graczy League of Legends awans do prestiżowych rozgrywek League of Legends Championship Series jest wyznacznikiem odniesienia ogromnego sukcesu. J...