Rozpoczyna się Silesia Championship III

W najbliższy czwartek w Zespole Szkół Technicznych w Mikołowie wystartuje trzecia edycja Silesia Championship. Impreza organizowana przez E-Sport School Organization potrwa trzy dni. Na miejscu uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych będą rywalizować w turniejach Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends, do których zakończono już kwalifikacje. Poza zawodami uczestnicy Silesia Championship III mogą liczyć na warsztaty poświęcone sotfware’owi i hardware’owi, pokazy technologiczne czy prelekcje i ćwiczenia o walorach edukacyjnych.

Rozgrywki w obu grach będą podzielone na dwie kategorie. Oddzielnie rywalizować będą uczniowie ze szkół gimnazjalnych i oddzielnie ze szkół średnich. Rozgrywki w poszczególne dni będą startować około godziny 8:00, a wydarzenie potrwa do godzin wieczornych. Dla gości zorganizowane będą także mini turnieje oraz strefa free-to-play, konkursy z nagrodami rzeczowymi, a także stoiska wystawców. Z zawodów prowadzona będzie transmisja na żywo na platformie Twitch.

Silesia Championship III odbędzie się 15-17 grudnia w Zespole Szkół Technicznych w Mikołowie przy ulicy Rybnickiej 44.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team Spirit w niepełnym składzie na eliminacjach do majora

Można się było tego spodziewać - tak należałoby zacząć ten tekst. Organizacja kolejnego majora w Stanach Zjednoczonych od początku wywoływała pewne ko...