Startuje sprzedaż biletów na IEM Katowice 2017

Już jutro o godzinie 16:00 startuje sprzedaż biletów wcześniejszego wstępu na Intel Extreme Masters w Katowicach. Będzie to pierwsza z kilku tur dystrybucji, która będzie odbywać się za pomocą ticketpro.pl oraz punktów stacjonarnych. Do wyboru są między innymi wejściówki jednodniowe, karnety czy PREMIUM. Należy jednak pamiętać, że bilety dają dodatkowe korzyści, a wstęp na IEM jest w darmowy.

Przyszłoroczna edycja Intel Extreme Masters w Katowicach po raz pierwszy podzielona będzie na dwa weekendy – 25-26 lutego w Spodku odbędą się zmagania League of Legends, zaś tydzień później (3-5 marca) w Spodku i w Międzynarodowym Centrum Kongresowym na odwiedzających czekać będą między innymi turnieje Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft II, a także targi IEM Expo.

Kup bilet na IEM Katowice 2017 – 15 grudnia, 16:00

IEM_bilety_pl_1tura

Najczęściej zadawane pytania:

Czy wstęp na Intel Extreme Masters w Katowicach jest płatny?

Wstęp na Intel Extreme Masters w Katowicach jest bezpłatny. Bilety umożliwiają wcześniejszy wstęp, a dają także kilka innych korzyści.

Czy na jednym bilecie na Intel Extreme Masters w Katowicach mogą wejść dwie osoby?

Każdy bilet przeznaczony jest tylko dla jednej osoby.

Czy będą kolejne tury sprzedaży biletów?

Sprzedaż biletów będzie prowadzona w kilku turach. Informacja o datach kolejnych tur pojawi się w późniejszym czasie.

Ile biletów w jednej transakcji mogę kupić?

Zarówno poprzez stronę ticketpro.pl, jak i punkty dystrybucji w jednej transakcji można kupić trzy bilety.

Czy bilet uprawnia tylko do jednorazowego wejścia na imprezę?

Każdy bilet uprawnia do wielokrotnego wstępu na imprezę w dniach, w których dany bilet obowiązuje. Po wyjściu nie można jednak ściągać opaski. Dla każdego biletu przypada tylko jedna opaska.

Gdzie kupić bilet?

Sprzedaż biletów wcześniejszego wstępu na Intel Extreme Masters w Katowicach prowadzona jest wyłącznie przez ticketpro.pl i stacjonarne punkty sprzedaży, których lista znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzeci grudniowy turniej kwalifikacyjny Rocket League Open Cup Series

Dziś na platformie ESL Play odbędzie się trzeci turniej kwalifikacyjny w ramach grudniowego Rocket League Open Cup Series. Rozgrywki przeznaczone są d...