FIFA 17
sroka_legia

Sroka zagra w turnieju charytatywnym

Maciek Petryszyn | 15 grudnia 2016, 19:43

Tragedia, która dotknęła piłkarzy brazylijskiego Chapecoense i ich rodziny wstrząsnęła całym światem. W tej sytuacji, Game Show TV postanowiło wspomóc poszkodowanych w tym trudnym dla nich okresie, organizując charytatywny turniej w grę FIFA 17.

Na zawodach spotkają się gracze czterech drużyn, wśród których znalazło się miejsce także dla Legii Warszawa. Polski klub reprezentował będzie Michał „sroka” Srokosz. Poza Legią, zaproszenie otrzymały także Valencia, Spartak Moskwa oraz Schalke 04. Wszystkie drużyny powalczą o łączną pulę nagród w wysokości 5000 tysięcy dolarów, która w końcowym rozrachunku i tak zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

Turniej odbędzie się 19 grudnia i będzie transmitowany na Twitchu. Podczas spotkań prowadzona będzie także zbiórka pieniędzy, które przekazywać będzie można za pomocą dotacji. Cała suma trafi do rodzin zawodników Chapecoense.

Tagi: , , , , , , , , ,


nice things by Grupa Leonardo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Cybersport.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
fot. ELEAGUE
FaZe także wygrywa w pierwszej rundzie

FaZe Clan to trzecia drużyna, która na kwalifikacjach do ELEAGUE Major 2017 sięgnęła po zwycięstwo. Europejska formacja okazała się silniejsza...

Zamknij