fot. ESL

Druga tura biletów na IEM Katowice już w tym tygodniu!

Z powodu dużego zainteresowania biletami wcześniejszego wstępu na Intel Extreme Masters 2017 w Katowicach organizatorzy zdecydowali się na uruchomienie drugiej tury sprzedaży jeszcze w tym roku. Dystrybucja rozpocznie się dokładnie 22 grudnia o godz. 16:00 przez kanały ticketpro.pl (zarówno przez stronę, jak i punkty stacjonarne). Dostępne będą wszystkie rodzaje biletów, a ceny – w porównaniu z poprzednią turą – nie zmienią się.

Kup bilet na IEM Katowice 2017 – 22 grudnia, 16:00

Trzecia tura odbędzie się na początku 2017 roku, a konkretną datę poznamy niebawem. Warto jednak pamiętać, że wstęp na Intel Extreme Masters w Katowicach jest darmowy.

IEM_bilety_pl_1tura

Najczęściej zadawane pytania:

Czy wstęp na Intel Extreme Masters w Katowicach jest płatny?

Wstęp na Intel Extreme Masters w Katowicach jest bezpłatny. Bilety umożliwiają wcześniejszy wstęp, a dają także kilka innych korzyści.

Czy na jednym bilecie na Intel Extreme Masters w Katowicach mogą wejść dwie osoby?

Każdy bilet przeznaczony jest tylko dla jednej osoby.

Czy będą kolejne tury sprzedaży biletów?

Na początku 2017 roku prowadzona będzie także trzecia tura sprzedaży biletów. Dokładna data zostanie ogłoszona niebawem.

Ile biletów w jednej transakcji mogę kupić?

Zarówno poprzez stronę ticketpro.pl, jak i punkty dystrybucji w jednej transakcji można kupić trzy bilety.

Czy bilet uprawnia tylko do jednorazowego wejścia na imprezę?

Każdy bilet uprawnia do wielokrotnego wstępu na imprezę w dniach, w których dany bilet obowiązuje. Po wyjściu nie można jednak ściągać opaski. Dla każdego biletu przypada tylko jedna opaska.

Gdzie kupić bilet?

Sprzedaż biletów wcześniejszego wstępu na Intel Extreme Masters w Katowicach prowadzona jest wyłącznie przez ticketpro.pl i stacjonarne punkty sprzedaży, których lista znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team EnVyUs wygrywa MLG Vegas

Za nami już ostatni większy turniej Overwatch w 2016 roku, czyli MLG Vegas. Zwycięzcą amerykańskich zawodów zgodnie z oczekiwaniami okazał się Team En...