Zakończono pierwsze mistrzostwa w Call of Duty: Infinite Warfare

Impreza MLG Vegas, będąca jednocześnie pierwszym dużym turniejem w ramach nowego sezonu Call of Duty World League, zakończył się zwycięstwem amerykańskiej drużyny Rise Nation. W finałowej części turnieju zespół ten dwukrotnie pokonał Cloud9 i ostatecznie sięgnął po nagrodę główną w wysokości 40 000 dolarów. W zawodach organizowanych przez Major League Gaming w klasycznym formacie z Open Bracketem wystąpiło ponad 170 drużyn, głównie z Ameryki Północnej.

Zawody w Las Vegas były pierwszymi w ramach sezonu związanego z Call of Duty: Infinite Warfare. Czteroosobowe drużyny rywalizowały o nagrody w wysokości 100 000 dolarów, a także punkty rankingowe niezbędne do udziału w przyszłorocznych mistrzostwach świata. Mecze rozgrywano na platformie PlayStation 4.

W fazie grupowej MLG Vegas jedynym niepokonanym zespołem było Enigma6 Group, które wygrało wszystkie trzy pojedynki wynikiem 3:0, zrzucając nawet późniejszych mistrzów na drugie miejsce grupy B. Mimo tak dobrego startu reprezentanci E6 wygrali tylko jeden mecz w playoffach i znaleźli się dopiero na ósmym miejscu klasyfikacji końcowej. Rozczarowujący występ zaliczyli mistrzowie świata w Call of Duty Black Ops III, Team EnVyUs, który w stolicy hazardu znaleźli się poza najlepszą ósemką i zostali bez nagród pieniężnych.

Rise Nation w fazie finałowej pokonali kolejno Luminosity Gaming, FaZe Clan, a następnie dwukrotnie Cloud9: najpierw wygrywając 3:1, a za drugim razem 3:2.

Nagrania z MLG Vegas można znaleźć na oficjalnym kanale YouTube należącym do Major League Gaming.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Kinguin

Team Kinguin pewnie pokonuje Digital Paradox-Mountain

Zakończyło się spotkanie dwóch ostatnich polskich składów w walce o awans do Challenger Series Qualifier. Po dwóch szybkich grach po zwycięstwo sięgnę...