fot. Ewa Nowak

Ostatni mecz Kinguin w otwartych kwalifikacjach do CS

Już dzisiaj poznamy triumfatorów otwartych kwalifikacji do europejskiej odsłony Challenger Series. Na placu boju pozostał tylko jeden w pełni polski skład – prowadzony przez Adriana „Hatchý’ego” Widerę Team Kinguin. O godzinie 18:00 rozpocznie się starcie jego drużyny z czeskim Fraternitas, które wczoraj pokonało Lets Go Boys. Obydwie formacje walczące w finale dotychczas nie straciły ani jednej mapy.

To spotkanie zostanie rozegrane godzinę wcześniej niż poprzednie mecze w kwalifikacjach – zaplanowano je na 18:00. Jego zwycięzca awansuje do Challenger Series Qualifier, który będzie ostatnim przystankiem przed Challenger Series. Mecz Team Kinguin z Fraternitas będzie transmitowany na żywo w ESL.TV Polska, a komentować go będzie Michał „Avahir” Kudliński. Starcie będziecie mogli obejrzeć na Twitchu, Azubu oraz Hitboksie.

W turnieju zachodnioeuropejskim o miejsce w Challenger Series Qualifier powalczy ekipa Mateusza „Kikisa” Szkudlarka. Formacja Polaka już wczoraj mogła sobie zapewnić miejsce w ostatniej dwunastce, jednak po trwającym ponad siedemdziesiąt minut trzecim spotkaniu w serii uległa Euronics Gaming. To spotkanie również zostanie rozegrane dzisiaj, jednak rozpocznie się godzinę później, niż starcie Team Kinguin.

Drabinka turnieju EU Nordic & East dostępna jest pod tym adresem, zaś tutaj znajdziecie drabinkę zachodniego turnieju.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FC Kopenhaga zainteresowana kilkoma sekcjami e-sportu

FC Kopenhaga postanowiła podłączyć się pod trwający trend i zamierza w najbliższej przyszłości zainwestować w e-sport. Jednakże, klub piłkarski ze sto...