Początek Polskiej Ligi PlayStation Plus w Uncharted 4

Rozpoczyna się kolejny sezon Polskiej Ligi PlayStation Plus na platformie ESL Play. Rywalizacja toczyć się będzie w grze Uncharted 4: Kres Złodzieja w odświeżonym formacie. Tym razem wszyscy uczestnicy zagrają ze sobą w systemie każdy z każdym walcząc tym samym o punkty rankingowe. Najlepsze trzy drużyny fazy ligowej otrzymają cenne nagrody rzeczowe, w tym pady DualChock 4 Green Camouflage, słuchawki Platinum Wireless Headset, doładowania do PS Store na 100zł, a także PS Plus na 3 miesiące. Zawody rozpoczną się w środę 21 grudnia.

Polska Liga PlayStation Plus otwarta jest dla wszystkich chętnych, czteroosobowych drużyn złożonych z graczy mających ukończone 16 lat. Po zapisaniu się do rozgrywek zespoły będą mogły rozpocząć rywalizację ze wszystkimi pozostałymi uczestnikami. Mecze rozgrywane będą w trybie Grabież na mapach Dom aukcyjny, Madagaskar – Miasto, Wyspa, Pozostałości, Rzeka, Szkocja, Wioska. Za zwycięstwo przyznawane będą trzy punkty, jeden w przypadku remisu, a porażka oznaczać będzie zero punktów.

Nagrody w Polskiej Lidze PlayStation Plus:

  • Dualshock 4 Green Camouflage, słuchawki Platinum Wireless Headset, PS Plus – 3 miesiące
  • Dualshock 4 Green Camouflage, doładowanie do PS Store na 100zł, PS Plus – 3 miesiące
  • Dualshock 4 Green Camouflage, PS Plus – 3 miesiące

Zapisy do rozgrywek, a także szczegółowy regulamin Ligi, dostępny jest na stronie ESL Play.

 

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cinkrof rozstaje się z The Penguins Mafia

Jakub "Cinkrof" Rokicki postanowił opuścić dotychczasową formację - The Penguis Mafia. W barwach hiszpańskiej drużyny nasz rodak grał od lipca tego ro...