fot. Kiril Bashkirov / ESL

Znamy skład reprezentacji Polski na NationWars IV

Zakończył się internetowy plebiscyt na składy reprezentacji narodowych w nadchodzącym, czwartym sezonie NationWars IV. Organizatorzy zawodów, francuskie O’Gaming TV, przedstawiło finalną listę uczestników, w tym także Polaków. W podstawowym składzie znaleźli się Mikołaj „Elazer” Ogonowski (27,34% głosów), Artur „Nerchio” Bloch, (27,27%) oraz Grzegorz „MaNa” Komincz (24,73%). Rezerwowym reprezentacji będzie Szymon „Guru” Nieciąg, którego ostatecznie przywrócono do głosowania, ale po odjęciu nieprawidłowych głosów.

Reprezentacja Polski pozostała w składzie sprzed niecałego roku. Kapitanem został wtedy MaNa, a cała drużyna znalazła się ostatecznie w najlepszej czwórce turnieju po półfinałowej porażce z Koreą. Niespodziewanie wygrali wtedy Francuzi, którym wystarczył tylko jeden zawodnik, MarineLorD, do pokonania trzech Koreańczyków. Dwa lata temu zaś Polacy zajęli czwartą lokatę, po niespodziewanej porażce z Norwegią w półfinale i z Francją w meczu o brąz.

Eliminacje do NationWars IV rozpoczną się już 21 grudnia. 32 drużyny zagrają o awans do fazy grupowej, w której może znaleźć się maksymalnie 16 zespołów. Polska w meczu kwalifikacyjnym zagra z Bułgarią.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zero: Zwycięstwo nad Cloud9 dużo dla mnie znaczy

Poznaliśmy już wszystkich uczestników przyszłorocznego Majora. W zakończonych niedawno zamkniętych eliminacjach awans wywalczyła m.in. ekipa HellRaise...