fot. ESL

Druga tura sprzedaży biletów na IEM Katowice już jutro

W czwartek 22 grudnia rozpocznie się sprzedaż kolejnej partii biletów wcześniejszego wstępu na Intel Extreme Masters Katowice 2017. Ponownie dostępne będą wszystkie rodzaje wejściówek na przyszłoroczną imprezę, a ceny – w porównaniu z poprzednią turą sprzedaży – nie zmienią się.

Druga tura sprzedaży biletów na IEM Katowice wystartuje 22 grudnia o godzinie 16:00. Wejściówki uprawniające do wcześniejszego wstępu na wydarzenie będziecie mogli nabyć poprzez kanały ticketpro.pl (zarówno przez stronę, jak i punkty stacjonarne). Przypominamy jednocześnie, że wstęp na Intel Extreme Katowice 2017 jest darmowy!

Kup bilet na IEM Katowice 2017 – 22 grudnia, 16:00

Trzecia tura sprzedaży biletów na Intel Extreme Katowice 2017 odbędzie się na początku przyszłego roku. Dokładną datę i godzinę podamy już niebawem!

IEM_bilety_pl_1tura

Najczęściej zadawane pytania:

Czy wstęp na Intel Extreme Masters w Katowicach jest płatny?

Wstęp na Intel Extreme Masters w Katowicach jest bezpłatny. Bilety umożliwiają wcześniejszy wstęp, a dają także kilka innych korzyści.

Czy na jednym bilecie na Intel Extreme Masters w Katowicach mogą wejść dwie osoby?

Każdy bilet przeznaczony jest tylko dla jednej osoby.

Czy będą kolejne tury sprzedaży biletów?

Na początku 2017 roku prowadzona będzie także trzecia tura sprzedaży biletów. Dokładna data zostanie ogłoszona niebawem.

Ile biletów w jednej transakcji mogę kupić?

Zarówno poprzez stronę ticketpro.pl, jak i punkty dystrybucji w jednej transakcji można kupić trzy bilety.

Czy bilet uprawnia tylko do jednorazowego wejścia na imprezę?

Każdy bilet uprawnia do wielokrotnego wstępu na imprezę w dniach, w których dany bilet obowiązuje. Po wyjściu nie można jednak ściągać opaski. Dla każdego biletu przypada tylko jedna opaska.

Gdzie kupić bilet?

Sprzedaż biletów wcześniejszego wstępu na Intel Extreme Masters w Katowicach prowadzona jest wyłącznie przez ticketpro.pl i stacjonarne punkty sprzedaży, których lista znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Rocket League

Piąta runda kwalifikacji w ramach Rocket League Open Cup Series

W 21 grudnia odbędzie się piąty grudniowy turniej kwalifikacyjny Rocket League 2on2 Open Cup Series. To przedostatnia szansa, by zdobyć punkty ranking...