150 000 dolarów w puli Hearthstone Trinity Series

Na początku 2017 roku wystartuje nowa, drużynowa liga w Hearthstone. Zawody Trinity Series organizowane będą przez ESL i podzielone będą na siedmiotygodniową fazę online oraz na finały w studio w Kalifornii. W turnieju zagra osiem drużyn, a potwierdzono już udział zawodników Virtus.pro, Tempo Storm i compLexity Gaming.

Wszystkie spotkania Hearthstone Trinity Series rozgrywane będą w formacie Bo11 w ramach systemu Last Hero Standing. Zespoły będą musiały przygotować dziewięć talii, przy czym dwie z nich zostaną zbanowane przez przeciwników. Trzyosobowe drużyny będą mogły swobodnie się komunikować w trakcie gry, dzięki czemu wszystkie decyzje będą podejmowane zespołowo. Dodatkowo widzowie będą mogli słuchać ich rozmów na żywo, w trakcie transmisji.

Hearthstone Trinity Series rozpocznie się na początku 2017 roku i potrwa do marca. Rozgrywki będą transmitowane na oficjalnym kanale Twitch.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

STYKO: uważam, że mouz i HR są lepsze bez oskara

HellRaisers to jedna z drużyn, która pojawi się na zbliżającym się wielkimi krokami Majorze ELEAGUE. Ekipa Martina "STYKO" Styka zapewniła sobie udzia...