Splyce

Splyce powiększa drużynę StarCraft 2

Amerykańska organizacja Splyce podpisuje kontrakt z kolejnym zawodnikiem StarCraft 2. Do Kanga „Solara” Min Soo dołącza Kim „Stats” Dae Yeob, który wcześniej reprezentował KT Rolster. Obaj zawodnicy znaleźli się w ścisłej czołówce koreańskiej sceny w cyklu World Championship Series 2016. Solar zaliczył świetną pierwszą połowę roku m.in. wygrywając drugi sezon SSL, jednak zawiódł oczekiwania fanów w czterech największych turniejach ostatnich kilku miesięcy. Stats natomiast prezentował wysoką formę przez cały rok zdobywając dwa srebrne medale i trzykrotnie awansując do półfinałów, m.in. WCS Global Finals.

Dla Splyce jest to już drugi kontrakt podpisany z zawodnikiem SC2 w ciągu jednego miesiąca, a organizacja nie wyklucza, że przyjmie w swoje szeregi kolejnych graczy. Ze względu na rozpad wszystkich koreańskich drużyn poza Jin Air Green Wings, na scenie wciąż pozostało wielu utytułowanych graczy szukających nowego pracodawcy. Splyce zaś, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, planuje gwałtownie rozszerzyć swoją działalność we wszystkich możliwych dyscyplinach e-sportowych.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
vander

VandeR będzie grał w wiosennym splicie!

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Oskar "VandeR" Bogdan nie będzie występował w LCS w nadchodzącym wielkimi krokami sezonie. Dziś na oficjalnym...