fot. Panathinaikos

Panathinaikos również inwestuje w e-sport

Jeszcze przed końcem roku Panathinaikos AO dołączył do grona klubów, które pojawiły się na scenie e-sportowej. Stołeczna drużyna, znana dotychczas najbardziej kibicom piłki nożnej i koszykówki, otworzyła nową sekcję pod nazwą Panathinaikos AC esports.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej Greków, postanowili oni podążyć za coraz popularniejszym trendem, dostrzegając potencjał tkwiący w elektronicznej rozrywce. Na ten temat wypowiedział się m.in. prezydent klubu Dimitris Baltakos:

Dokonujemy przełomowego ruchu, który może dać naszemu stowarzyszeniu znaczne korzyści. Panathinaikos AO, podobnie jak inne najlepsze kluby świata, chce się rozwijać zgodnie z duchem czasu.

Nie wiadomo jeszcze, w które konkretnie dziedziny e-sportu inwestować zamierza zespół z Aten. Wygląda na to, że na więcej szczegółów odnośnie tego przedsięwzięcia będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

mirage najczęściej graną mapą w 2016 roku

Według statystyk serwisu HLTV.org, najczęściej graną mapą w profesjonalnych i półprofesjonalnych rozgrywkach w 2016 roku był mirage. W ciągu 12 ostatn...