fot. SK Gaming

Zmiany w SK, Zetalot zostaje

Wraz z początkiem 2017 roku do niemałych zmian dojdzie w sekcji Hearthstone’a, reprezentującej barwy SK Gaming. Z dotychczasowego składu organizacji na przyszły rok pozostanie zaledwie dwóch graczy, w tym Dawid „Zetalot” Skalski z Polski.

Poza Polakiem, barwy SK reprezentować będzie nadal Esteban „AKAWonder” Serrano. Tyle szczęścia nie miał z kolei szwedzki kwartet – Jesper „Freakeh” Ericsson, Sebastian „Spo” Sjöbeck, Martin „MartinCreek” Bäcklund oraz Harald „Powder” Gimre. Skandynawowie byli członkami SK od 2015 roku, ale teraz podjęto decyzję o nieprzedłużaniu ich kontraktów.

Praca ze Spo, Freakehem, Powderem i MartinCreekiem zawsze była przyjemnością – stwierdził dyrektor zarządzający niemieckiej organizacji, Alexander Müller. – Wszyscy są świetnymi osobami, z którymi naprawdę miło się obcuje i wszystkim im życzę wszystkiego najlepszego w ich przyszłych przedsięwzięciach. Dziękujemy za bycie częścią rodziny SK.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

GODSENT pierwszym rywalem PRIDE w zamkniętych kwalifikacjach do DH

W ostatnich dniach poznaliśmy w sumie ośmiu uczestników przyszłorocznych zawodów DreamHack Master Las Vegas. Dzisiaj z kolei rozesłane zostały zaprosz...