fot. Blizzard

Nowa mapa w Overwatch!

Dzisiejsza aktualizacja Overwatch przyniosła nam nie tylko zakończenie bożonarodzeniowego wydarzenia. Wraz z nią na publicznych serwerach zagościła nowa, od dawna oczekiwana mapa, czyli Oaza. Przypomnijmy, że użytkownicy PTS mogli testować nową arenę już od listopada ubiegłego roku.

Oaza (nazwana w oryginale Oasis) to mapa przygotowana pod tryb kontroli – występuje ona w trzech różnych wariantach, a spotkania na niej rozgrywa się w systemie bo3 (szybka gra) lub bo5 (mecze rankingowe). Nie to jest jednak najważniejsze, bo na arenie znaleźć możemy nowość w świecie Overwatcha: jump pady, pozwalające wzbijać się postaciom na niedostępne wcześniej wysokości. W zamierzeniu twórców, ich głównym celem ma być nadanie rozgrywce jeszcze większej dynamiki.

Wcześniej w puli map zaleźć mogliśmy trzy areny przystosowane do trybu kontroli. Mowa tu o Nepalu, Ilios oraz Wieży Lijang. Teraz do tego grona dołącza Oaza, której premierę obwieszcza specjalnie przygotowany przez Blizzard film:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze 2016 roku wg HLTV - 18. GeT_RiGhT

Anglojęzyczny portal HLTV.org zaprezentował kolejnego zawodnika, który znalazł się na liście najlepszych graczy CS:GO 2016 roku. Christopher "GeT_RiGh...