fot. Fnatic

Cloud9 i Fnatic nie wezmą udziału w Overwatch Winter Premiere

W rozpoczętym w nocy z 3 na 4 stycznia turnieju Overwatch Winter Premiere w ostatniej chwili doszło do zmiany uczestników i to aż dwóch. Nieoczekiwanie, na zawodach w San Antonio nie pojawiły się ekipy Fnatic oraz Cloud9, które zastąpiły FaZe Clan i Citizen7.

Nie jest do końca jasne dlaczego obie wyżej wspomniane drużyny nie zagrają ostatecznie w organizowanych przez Blizzard oraz NGE rozgrywkach. Według Josha „Sideshowa” Wilkinsona z serwisu Over.gg, powołującego się na własne źródła, powodem takiego stanu rzeczy może być zbliżający się drugi sezon APEX Premier, na który zarówno C9 jak i Fnatic miałby być zaproszone. Na ten moment brak jednak potwierdzenia tych doniesień.

FaZe i C7 mają już za sobą pierwsze mecze na Winter Premiere. Jak można było się spodziewać, amerykańskie formacje przegrały swoje mecze. Uległy odpowiednio Renegades oraz Luminosity Gaming. Oba starcia zakończyły się wynikami 0:2.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowa mapa w Overwatch!

Dzisiejsza aktualizacja Overwatch przyniosła nam nie tylko zakończenie bożonarodzeniowego wydarzenia. Wraz z nią na publicznych serwerach zagościła no...