IEM Ticket Challenge

Wygraj bilety i karnety na IEM Katowice

Na platformie ESL Play rozpoczynają się przygotowania do nadchodzących mistrzostw jedenastego sezonu Intel Extreme Masters w Katowicach. Jest to okazja, by zdobyć karnety i bilety wcześniejszego wstępu na największe wydarzenie e-sportowe w tej części Europy. Zaplanowano turnieje w pięciu różnych dyscyplinach: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Hearthstone, Rocket League i Overwatch. Rozgrywki będą otwarte dla wszystkich chętnych, zarówno dla zawodników indywidualnych, duetów, czy kilkuosobowych zespołów.

Turnieje IEM Ticket Challenge rozłożono na najbliższe dwa miesiące, a w każdej dyscyplinie panują inne zasady rozgrywek i przyznawania nagród. Szczegółowe informacje dotyczące każdej z gier można znaleźć na dedykowanych stronach:

Pierwsze otwarte zawody rozpoczną się już w piątek 6 stycznia. Tego dnia będzie można zagrać drużynowo w League of Legends, indywidualnie w Counter-Strike: Global Offensive i Hearthstone, a także parami w Rocket League. Kolejne turnieje będą odbywać się niemal codziennie, a pełen harmonogram wraz z zapisami dostępny jest na głównej stronie ESL Play.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Veritas

Nieoczekiwana zmiana marksmana w UoL

Kim "Veritas" Kyoung-min nie będzie rywalizował w najbliższym, wiosennym splicie LCS EU. Zawodnik doszedł do wniosku, że woli zostać w swojej ojczyźni...