ESL Go4

Powraca polski cykl Go4

Na platformie ESL Play rozpoczynają się rozgrywki w ramach reaktywowanego cyklu Go4. Już dziś można zapisać się do zawodów indywidualnych i drużynowych w Counter-Strike: Global Offensive, Hearthstone, Rocket League i Overwatch. Poza nagrodami pieniężnymi w styczniu będzie można wygrać także karnety i jednodniowe bilety wcześniejszego wstępu na mistrzostwa Intel Extreme Masters w Katowicach. Pierwsze turnieje kwalifikacyjne wystartują już w tym tygodniu.

Rozgrywki Go4 będą kontynuować format znany z dotychczasowego cyklu Open Cup Series. Ponownie uczestnicy będą rywalizować w turniejach kwalifikacyjnych o awans do finałów miesiąca, zarówno w sposób bezpośredni, jak i poprzez system rankingowy.

W styczniu do wygrania będzie łącznie 4400 złotych. Najwięcej przypada na CS:GO, gdyż w finale miesiąca do zdobycia będzie łącznie 2000 złotych. W Hearthstone na najlepszych będzie czekać 1200 złotych, zaś w Rocket League i Overwatch będzie można wygrać po 600 złotych. Dodatkowo w tym miesiącu najlepszym drużynom przyznane zostaną karnety, bilety jednodniowe i koszulki ESL.

Szczegóły nadchodzących turniejów Go4 oraz także zapisy do poszczególnych gier dostępne są na stronie ESL Play.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polacy zaczynają fazę grupową NationWars IV

Już dziś rozpoczną się spotkania w ramach grupy C NationWars IV. Reprezentacja Polski rozpocznie rywalizację od spotkania z Włochami, a jeśli wygra, t...