Link
fot. Riot Games

Link po długiej przerwie wraca do profesjonalnej gry

Chociaż Team Liquid miało komplet zawodników do gry w przyszłym splicie LCS NA, to amerykańska organizacja postanowiła sprowadzić dodatkowego midlanera. Wybór padł na dawno niewidzianego na profesjonalnej scenie Austina „Linka” Shina. Swój ostatni mecz zagrał ponad półtora roku temu.

Amerykanin w sezonie 2015 reprezentował barwy Counter Logic Gaming. Po odejściu w maju nie szczędził słów w swojej publikacji na temat przeszłości oraz problemach jaki dostrzegł podczas gry w CLG. Biorąc pod uwagę fakt, że lektura liczyła blisko 20 stron, Link bez wątpienia miał sporo do powiedzenia odnośnie problemów swojej byłej ekipy, a większość z rzeczy tam przedstawionych stawiała jego byłych kompanów w nie najlepszym świetle.

W Team Liquid Link będzie grał naprzemiennie z Greysonem „Goldenglue” Gilmerem, który dołączył do pierwszego składu po odejściu Kima „Fenixa” Jae-hoona. Łącznie formacja na LCS NA będzie liczyła sześciu zawodników, jednak zaledwie dwóch z nich grało przez zdecydowaną większość letniego splitu zeszłego sezonu.

Skład Team Liquid na LCS NA 2017:

  • Samson „Lourlo” Jackson
  • Kim „Reignover” Yeu-jin
  • Austin „Link” Shin
  • Greyson „Goldenglue” Gilmer
  • Chae „Piglet” Gwang-jin
  • Matthew „Matt” Elento
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Moon

ESPN: Moon ostatnim zawodnikiem FlyQuest

FlyQuest to nowa organizacja, która wkrótce ma ujrzeć światło dzienne na amerykańskiej scenie League of Legends. Jej właścicielem jest Wesley Edens -...