fot. ENCE eSports

ENCE z fińskim składem Overwatcha

Po miesiącu poszukiwań ENCE eSports znalazło wreszcie graczy, którzy zasilą sekcję Overwatch. Zgodnie z zapowiedziami, organizacja postanowiła postawić na w pełni fińską ekipę, złożoną głównie z rozpoczynających swoją karierę zawodników.

Tylko dwóch członków nowo sformowanego składu zaistniało jakkolwiek na scenie. Pierwszym z nich jest Mikael „SKYTRiXSHA” Silvennoinen, który na przełomie września i października ubiegłego roku wraz z The Last Resort zajął miejsca 5-6. podczas zawodów ESL UK Premiership: Summer 2016. Natomiast drugi to prowadzący zespołu, Ville „Trickwide” Saastamoinen, mający za sobą krótki epizod w mYinsanity.

Mam ogromne zaufanie do młodych talentów, co miało wpływ na to, jak budowałem tę drużynę – stwierdził w swoim oświadczeniu trener ekipy, Samuli „Elfi” Sihvonen. – Zawarliśmy także małą szczyptę doświadczenia i wierzę, że na początku pomoże to reszcie. Gdy tworzyłem zespół, nie obchodziło mnie za bardzo jaki poziom prezentuje obecnie, ale to, gdzie może znaleźć się za sześć miesięcy i to było podstawą, na bazie której dobierałem zawodników.

Nowy skład ENCE eSports prezentuje się następująco:

  • Mikael “SKYTRiXSHA” Silvennoinen
  • Samuli “BAITO” Karppinen
  • Ville “Trickwide” Saastamoinen
  • Riku “Ripa” Toivanen
  • Ville “Desperado” Palmu
  • Roni “lhcloudy” Tiihonen
  • Samuli „Elfi” Sihvonen – trener

Debiut formacji nastąpi już na początku lutego. Wtedy to w Helsinkach odbędą się zawody ASSEMBLY Winter 2017, na których wystąpi właśnie m.in. ENCE.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rogue eliminuje TSM z ESEA Global Challenge

Team SoloMid to pierwszy zespół, który żegna się z ESEA Global Challenge. W decydującym starciu TSM musiało uznać wyższość Rogue. Team SoloMid 0...