fot. ESL

Digital Chaos wygrywa ESL One Genting

Przez kilka ostatnich dni w Genting odbywały się zawody w Dota 2 spod szyldu ESL One. Ostatecznie na najwyższym stopniu podium stanęli reprezentanci Digital Chaos, którzy w finale ograli Newbee.

Digital Chaos miejsce w fazie pucharowej ESL One Genting zapewniło sobie wygrywając dwa mecze w grupie B. DC najpierw pokonało Execration, a następnie ograło Wings Gaming. Tym samym w półfinale międzynarodowa formacja starła się z Virtus.pro, które w grupie A zajęło drugą lokatę. DC z rosyjsko-ukraińską drużyną wygrało 2:0, zapewniając sobie miejsce w wielkim finale turnieju. Po drugiej stronie drabinki Newbee wygrało natomiast 2:1 z Wings Gaming.

Finał ESL One Genting początkowo układał się po myśli Newbee. Zespół ten jako pierwszy wyszedł na prowadzenie, ale DC ani myślało się poddać. Koniec końców z triumfu 3:2 mogli się cieszyć właśnie reprezentanci Digital Chaos.

  1. Digital Chaos – 125 000 dolarów
  2. Newbee – 50 000 dolarów
  3. Virtus.pro, Wings Gaming – 22 500 dolarów
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Uczestnicy Majora - mousesports

Powoli docieramy do końca listy drużyn, które udział w ELEAGUE Major 2017 zapewniły sobie na drodze zamkniętych eliminacji. Podczas grudniowego turnie...