Transmisja z EU Challenger Series Qualifier w ESL.TV Polska

Wczoraj poznaliśmy długo wyczekiwane grupy zamkniętych kwalifikacji do Challenger Series EU, a dziś możemy ogłosić, że wszystkie spotkania w ramach CSQ będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem w ESL.TV Polska. Dla przypomnienia w stawce zespołów walczących o awans zobaczymy dwie w pełni polskie formacje, czyli Team Kinguin oraz Bobaski (ex-Team Refuse), a także Mateusza „Kikisa” Szkudlarka, który występuje we Fnatic Academy.

Od wtorku do soboty od godziny 17:00 będziecie mogli obejrzeć sześć pojedynków w formacie best of one. Następnie w niedzielę 15 stycznia od godziny 14:00 dwie najlepsze drużyny z każdej z grup powalczą w finałowych spotkaniach w trybie bo5, aby ostatecznie wyłonić ekipy, które będą brały udział w europejskim Challenger Series Spring Split 2017. Pojedynki te komentować będą Michał „Avahir” Kudliński oraz Arkadiusz „Radjo_log” Popiel. Transmisja dostępna będzie na Twitchu, Azubu i Hitboksie.

Pierwsze spotkanie Pawła „Woolite’a” Pruskiego i jego kolegów z drużyny zobaczymy już 10 stycznia o godzinie 22:00. Przeciwnikami Kinguin będą zawodnicy ALTERNATE ATTAX z Niemiec. Bobaski, czyli ekipa, w której zobaczymy Patryka „Mystiquesa” Piórkowskiego i spółkę, w inaugurujący dzień kwalifikacji podejmie Nerv. Fnatic Academy swoją walkę o promocję do Challenger Series rozpocznie od pojedynku z Euronics Gaming.

Harmonogram spotkań polskich zespołów oraz drużyny Kikisa możecie znaleźć pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tydzień pełen turniejów Go4 i IEM Ticket Challenge

Rozpoczynający się dzisiaj tydzień będzie obfitował w ciekawe turnieje organizowane przez ESL. Amatorzy wirtualnej rywalizacji będą mogli zgarnąć wejś...