Hearthstone Championship Tour

Zimowe mistrzostwa Hearthstone’a odbędą się na Bahamach

Zimowe finały Hearthstone Championship Tour 2017 zawitają do ciepłych krajów. Zawody, których pula nagród sięgnie 250 000 dolarów, odbędą się w stolicy Bahamów, Nassau. Uczestnicy będą rywalizować na terenie hotelu Melia Nassau Beach All-Inclusive, a impreza będzie też otwarta dla widzów, którzy pojawią się na miejscu między 23 a 26 marca.

HCT Winter Championship zagra łącznie szesnastu zawodników, po czterech z regionów (Europa, Ameryka, Chiny, Azja i Pacyfik), którzy zostaną rozstawieni w fazie grupowej. Przez dwa dni będą rywalizować o awans do play-offów, a następnie najlepsza czwórka turnieju automatycznie zakwalifikuje się do Hearthstone World Championship.

Uczestnicy zimowych finałów będą rywalizować w formacie Podbój do czterech zwycięstw, z wykorzystaniem nowej puli kart w trybie Standard. Oznacza to, że na Bahamach nie będzie już można korzystać z zestawów Blackrock Mountain, The Grand Tournament i The League of Explorers.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nachodzi długo wyczekiwany rework Warwicka?

Jeżeli czekaliście na rework Warwicka w League of Legends, mamy dobre informacje. Twórcy gry opublikowali krótki film, z którego wynika, że to właśnie...