fot. ESL

Trzecia tura sprzedaży biletów na IEM Katowice za tydzień!

Za nami dwie tury sprzedaży biletów na Intel Extreme Masters Katowice 2017. Trzecia i jednocześnie ostatnia pula wejściówek wcześniejszego wstępu na wspomnianą imprezę trafi do sprzedaży dokładnie za tydzień – 17 stycznia o godzinie 16:00. Bilety będziecie mogli nabyć za pośrednictwem kanałów ticketpro.pl (zarówno przez stronę, jak i punkty stacjonarne). Przypominamy jednocześnie, że wstęp na IEM Katowice jest całkowicie bezpłatny.

Kup bilet na IEM Katowice 2017 – 17 stycznia, 16:00

IEM_Bilety_05

Najczęściej zadawane pytania:

Czy wstęp na Intel Extreme Masters w Katowicach jest płatny?

Wstęp na Intel Extreme Masters w Katowicach jest bezpłatny. Bilety umożliwiają wcześniejszy wstęp, a dają także kilka innych korzyści.

Czy na jednym bilecie na Intel Extreme Masters w Katowicach mogą wejść dwie osoby?

Każdy bilet przeznaczony jest tylko dla jednej osoby.

Ile biletów w jednej transakcji mogę kupić?

Zarówno poprzez stronę ticketpro.pl, jak i punkty dystrybucji w jednej transakcji można kupić trzy bilety.

Czy bilet uprawnia tylko do jednorazowego wejścia na imprezę?

Każdy bilet uprawnia do wielokrotnego wstępu na imprezę w dniach, w których dany bilet obowiązuje. Po wyjściu nie można jednak ściągać opaski. Dla każdego biletu przypada tylko jedna opaska.

Gdzie kupić bilet?

Sprzedaż biletów wcześniejszego wstępu na Intel Extreme Masters w Katowicach prowadzona jest wyłącznie przez ticketpro.pl i stacjonarne punkty sprzedaży, których lista znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Uczestnicy Majora - GODSENT

Stan szwedzkich drużyn na Majorze musi się zgadzać. Jak wiemy, podczas turnieju w Atlancie nie zobaczymy legendarnego Ninjas in Pyjamas, które poległo...