fot. ESL

CS:GO wraca do Spodka z turniejem o 250 000 dolarów!

Podczas Intel Extreme Masters Katowice 2017 nie może zabraknąć rozgrywek w Counter-Strike: Global Offensive. W zawodach, które odbędą się w pierwszym tygodniu marca weźmie udział dwanaście drużyn, a stawką będzie nie tylko mistrzostwo, ale także 250 000 dolarów.

Zawody w Counter-Strike: Global Offensive odbędą się 1-5 marca. Przez dwa pierwsze dni (1-2 marca) rozgrywana będzie faza grupowa. W tej zastosowany będzie system round robin (każdy z każdym). Do play-offów (3-5 marca) dostaną się trzy drużyny z każdego zbioru: zespoły z pierwszych lokat zostaną rozstawione w półfinałach, a ekipy z miejsc 2-3. trafią do ćwierćfinałów.

Harmonogram turnieju CS:GO na IEM Katowice 2017:

  • 1-2 marca: mecze fazy grupowej (backstage)
  • 3-5 marca: mecze fazy pucharowej (Spodek)

W Katowicach pojawi się w sumie dwanaście światowej klasy zespołów CS:GO. Osiem z nich otrzyma bezpośrednie zaproszenia do udziału w turnieju, a pozostałe cztery będą pochodziły z kwalifikacji. Na IEM Katowice awansują trzy najlepsze drużyny z europejskich i jedna z północnoamerykańskich eliminacji. Rozgrywki te podzielone będą na dwa etapy: otwarty i zamknięty.

Przypominamy, że trzecia i jednocześnie ostatnia tura biletów wcześniejszego wstępu na Intel Extreme Masters Katowice 2017 trafi do sprzedaży 17 stycznia o 16:00. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie tutaj.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzecia tura sprzedaży biletów na IEM Katowice za tydzień!

Za nami dwie tury sprzedaży biletów na Intel Extreme Masters Katowice 2017. Trzecia i jednocześnie ostatnia pula wejściówek wcześniejszego wstępu na w...