League of Legends
Warwick
fot. leagueoflegends.com

Zaprezentowano nową wersję Warwicka

Jarosław Piłat | 11 stycznia 2017, 9:41

Niedawno informowaliśmy Was o potencjalnym reworku Warwicka. Riot Games rozwiał już wszelkie wątpliwości prezentując umiejętności odświeżonego wilkołaka z Summoner’s Rift. Patrząc na jego zdolności, jedną rzecz można dostrzec od razu – Warwick będzie nieco bardziej nastawiony na utility, mając większą mobilność oraz umiejętność kontroli tłumu. Nie oznacza to jednak, że zabraknie mu obrażeń.

Pasywna umiejętność – Wieczne Pragnienie

Podstawowe ataki Warwicka zadają dodatkowe obrażenia magiczne. Kiedy Warwick ma mniej niż połowę zdrowia, zostaje uleczony o wartość dodatkowych obrażeń.


Q – Kły Bestii

Warwick rzuca się naprzód i gryzie swoją ofiarę, lecząc się za część zadanych obrażeń. Przytrzymanie przycisku blokuje go na celu i powoduje, że Warwick skacze za niego.


 W – Krwawe Łowy

Pasywna: Wrodzy bohaterowie mający mniej niż połowę zdrowia zostawiają za sobą krwawy ślad i są Naznaczeni Krwią. Warwick ma zwiększoną szybkość ataku przeciwko celom Naznaczonym Krwią i znacznie zwiększoną prędkość ruchu poza walką, gdy porusza się w stronę takich celów. Te bonusy są potrojone przeciwko celom z bardzo małą ilością zdrowia.

Aktywna: Na krótko pokazuje krwawe ślady prowadzące do wszystkich bohaterów na dużym obszarze, nawet jeśli mają pełne zdrowie. Następnie najbliższy bohater zostaje Naznaczony Krwią. Użycie Krwawych Łowów ma długi czas odnowienia, ale odnawia się dwa razy szybciej, gdy żaden z przeciwników nie jest Naznaczony.


 E – Pierwotny Zew

Warwick przez chwilę otrzymuje zmniejszone obrażenia. Pod koniec czasu działania – lub po ponownym użyciu – Warwick wyje, w wyniku czego pobliscy wrogowie uciekają w przerażeniu.


R – Bezkresna Niewola

Warwick skacze w wybranym kierunku i przygważdża pierwszego trafionego przeciwnika, zadając mu obrażenia i nakładając efekty przy trafieniu przez cały czas działania. Zasięg skoku zwiększa się w zależności od prędkości ruchu Warwicka, a on sam leczy się za wszystkie obrażenia zadane w trakcie Bezkresnej Niewoli. Podczas skoku Warwick jest niewrażliwy na efekty kontroli tłumu.

Po więcej informacji na temat zmian w Warwicku zapraszamy tutaj.

Tagi: , , ,


Counter-Strike: Global Offensive
fot. DreamHack

DreamHack Masters Las Vegas 2017

Maciek Petryszyn | 18.01.2017
Counter-Strike: Global Offensive
gabe_newell

Gabe Newell o Counter-Strike’u

Maciek Petryszyn | 18.01.2017
Counter-Strike: Global Offensive
fot. PENTA Sports

PENTA i Heroic powalczą o utrzymanie w ESL Pro League

Maciek Petryszyn | 18.01.2017
Counter-Strike: Global Offensive
fot. ESL

Trzecia brazylijska drużyna w ESL Pro League Season 5

Grzegorz Łatka | 18.01.2017
Counter-Strike: Global Offensive
fot. DreamHack

Znamy harmonogram DreamHack Masters Las Vegas

Łukasz Twardowski | 18.01.2017
Counter-Strike: Global Offensive
fot. DreamHack

Heroic i GODSENT z awansem na zamknięte el. do IEM Katowice 2017

Maciek Petryszyn | 18.01.2017
nice things by Grupa Leonardo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Cybersport.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
fot. ELEAGUE
Uczestnicy Majora – FaZe Clan

Dotarliśmy już do ostatniego z zespołów, które udział w ELEAGUE Major 2017 zapewniły sobie w zamkniętych eliminacjach. Udział tej drużyny...

Zamknij