fot. Riot Games

Starcie H2K z Origen zainauguruje kolejny sezon LCS EU

Tuż po ogłoszeniu grup nadchodzącego sezonu LCS EU 2017 Spring Split organizatorzy rozgrywek zaprezentowali harmonogram fazy zasadniczej wiosennego splitu europejskich zawodów. Najlepsze drużyny Starego Kontynentu rozpoczną kolejny sezon LCS już w przyszły czwartek.

Zmagania zainauguruje starcie w grupie B – H2k-Gaming podejmie Origen. Obydwie drużyny dokonały znaczących zmian w swoich składach, jednak to ekipa Marcina „Jankosa” Jankowskiego pozostaje faworytem w tym spotkaniu. Ten mecz zaplanowany jest na przyszły czwartek na godzinę 17:00. Tuż po nim mistrzowie Europy, czyli G2 Esports podejmą Fnatic. Na zakończenie tygodnia raz jeszcze czeka nas polski akcent – w sobotni wieczór H2K zmierzy się ze Splyce.

Po raz pierwszy w historii mecze w europejskich zmaganiach będą rozgrywane w systemie bo3, co niesie za sobą znaczne zmiany w porównaniu do poprzednich sezonów. Od teraz rywalizacja powinna być jeszcze bardziej interesująca. Jednak będzie to miało wpływ na zmniejszenie liczby spotkań danego dnia. Co ważne, każda kolejka rozgrywek zacznie się w czwartek, jednak trwać może nawet cztery dni.

Więcej informacji na temat nowego systemu rozgrywek oraz podział na grupy znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze 2016 roku wg HLTV - 11. NiKo

Już jutro poznamy pierwsze nazwisko z czołowej dziesiątki najlepszych graczy CS:GO w 2016 roku. Zanim to jednak nastąpi, serwis HLTV podzielił się z n...