League of Legends
Azir

Patch 7.1 otwiera nowy sezon aktualizacyjny w League of Legends

Łukasz Kocjan | 11 stycznia 2017, 9:04

Chociaż sezon rankingowy 2017 w League of Legends rozpoczął się już na dobre, to dopiero dziś na serwerach rozpocznie się cykl aktualizacyjny, który oznaczony zostanie cyfrą 7. Pierwsza łatka, która otrzymała numer  7.1 zawiera balans aż trzynastu bohaterów, w tym nowej członkini na Summoner’s Rift – Camille. Oprócz tego zmiany zaszły w Zz’rot Portalu, poprawki dotknęły roślin na Polach Sprawiedliwości, a także poprawiono liczne pomniejsze błędy, których lista jest całkiem spora. Nie mogło także zabraknąć nowych skórek.

Nie da się ukryć, że Camille od pojawienia się w LoL-u szybko zawładnęła górną aleją. Niedługo po wyjściu otrzymała nerf na swoje Q, ale jak widać Riot uznał, że to zdecydowanie za mało i Camille po raz kolejny oberwała „nerfhammerem”. Tym razem jednak dużo poważniej, gdyż zmniejszono czas trwania tarczy do 1,5 sekundy z umiejętności biernej. Obniżono także przyrost zdrowia co poziom, lekko zwiększono promień, w którym widać Camille po użyciu Haków z mgły wojny, a także dostosowano jej superumiejętność.

Zmiany dotknęły także trzech AD Carry – Dravena, któremu znacznie wzmocniono Wirujący Topór (Q), zmieniając skalowanie i dodając podstawowe obrażenia oraz Gorącą Krew (W), której koszt many zmniejsza się z każdym poziomem umiejętności. Kalista otrzymała wzmocnienia do Rozdarcia (E), które teraz za każdym razem stackuje włócznie, wymaga tylko jednej zabitej jednostki do odnowienia many oraz naprawiono błąd, który czasem sprawiał, że po zabiciu jednostki E się nie odnawiało automatycznie. Buffów doczekał się także Lucian, który z króla AD Carry zamienił się w strzelającą piankami postać. Riot zdecydował się na wzmocnienie umiejętności biernej, która skaluje się teraz na trzech poziomach oraz podniósł podstawowe obrażenia Przebijającego Światła (Q).

Pełną listę zmian bohaterów oraz inne modyfikacje, jakie trafią do League of Legends wraz z patchem 7.1 możecie znaleźć w tym miejscu.

Tagi: , , , ,


Counter-Strike: Global Offensive
fot. DreamHack

DreamHack Masters Las Vegas 2017

Maciek Petryszyn | 18.01.2017
Counter-Strike: Global Offensive
gabe_newell

Gabe Newell o Counter-Strike’u

Maciek Petryszyn | 18.01.2017
Counter-Strike: Global Offensive
fot. PENTA Sports

PENTA i Heroic powalczą o utrzymanie w ESL Pro League

Maciek Petryszyn | 18.01.2017
Counter-Strike: Global Offensive
fot. ESL

Trzecia brazylijska drużyna w ESL Pro League Season 5

Grzegorz Łatka | 18.01.2017
Counter-Strike: Global Offensive
fot. DreamHack

Znamy harmonogram DreamHack Masters Las Vegas

Łukasz Twardowski | 18.01.2017
Counter-Strike: Global Offensive
fot. DreamHack

Heroic i GODSENT z awansem na zamknięte el. do IEM Katowice 2017

Maciek Petryszyn | 18.01.2017
nice things by Grupa Leonardo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Cybersport.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
fot. ESL
FNS wróci do Counter Logic Gaming?

Wygląda na to, że Counter Logic Gaming ponownie posiadać będzie pełny, pięcioosobowy skład dywizji CS:GO. Według źródeł zbliżonych do organizacji, Amerykanie...

Zamknij