Delord
fot. ESL

Kinguin wygrywa pierwszy mecz w CSQ walkowerem

Niestety nie mogliśmy nacieszyć się rywalizacją z udziałem polskich zawodników w ostatnim spotkaniu inauguracyjnego dnia Challenger Series Qualifier. Wszystko przez to, iż Team Kinguin „zwyciężył” swój pierwszy mecz przeciwko ALTERNATE aTTaX poprzez walkower.

Przez długi czas czekaliśmy na rozpoczęcie pojedynku, lecz problemy z klientem gry supporta niemieckiej formacji – Arfana „Arphana” Omara – nie pozwoliły mu na rozegranie meczu. W kliencie tego gracza występowała masa błędów i bugów, które nawet po zmianie konta oraz prób pomocy ze strony Riot Games nie zniknęły. Team Kinguin co prawda chciał przeczekać problemy, lecz sędziowie Riotu zarządzili walkower dla polskiej ekipy.

Swoje zażenowanie całą sytuacją wyraził trener oraz zawodnicy Kinguin. Gracze ewidentnie byli przygotowani i chętni do rozegrania tego spotkania. Szkoleniowiec i dżungler polskiej formacji jasno powiedzieli, że chcieli spróbować się w walce przeciwko niemieckiej drużynie. Tabasko dodał także, że zdecydowanie woli wygrywać dlatego, że jego drużyna jest lepsza, a nie poprzez walkower.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Starcie H2K z Origen zainauguruje kolejny sezon LCS EU

Tuż po ogłoszeniu grup nadchodzącego sezonu LCS EU 2017 Spring Split organizatorzy rozgrywek zaprezentowali harmonogram fazy zasadniczej wiosennego sp...