fot. ESL

FNS wróci do Counter Logic Gaming?

Wygląda na to, że Counter Logic Gaming ponownie posiadać będzie pełny, pięcioosobowy skład dywizji CS:GO. Według źródeł zbliżonych do organizacji, Amerykanie postanowili ponownie zaangażować Pujana „FNSa” Mehtę, który reprezentował barwy tej drużyny już w przeszłości.

Ostatnie miesiące są dla CLG pełne rozczarowań. Ekipa, która w przeszłości uznawana była za jeden z towarów eksportowych północnoamerykańskiej sceny, mocno podupadła. Efektem tego był masowy odpływ co lepszych graczy, a koniec końców brak awansu na Majora. Ostatnim aktem tej tragedii było odejście Jamesa „hazeda” Cobba, dotychczasowego lidera i twarzy drużyny.

Miejsce hazeda ma zająć właśnie FNS. Kanadyjczyk spędził ostatni rok w Team SoloMid. Drużyna ta miała wielkie aspiracje, ale nie spełnia pokładanych w niej nadziei, przez co wraz z początkiem 2017 roku doszło tam do rewolucji kadrowej. Jedną z jej ofiar był właśnie Mehta, który według informacji Jareka „DeKaya” Lewisa zdecydował się wrócić do CLG i podpisał już nawet kontrakt z nowym-starym zespołem. Jak na razie, samo CLG nie potwierdziło tych doniesień.

Jeśli wszystko się potwierdzi, skład Counter Logic Gaming będzie prezentować się następująco:

  • Stephen „reltuC” Cutler
  • Kenneth „koosta” Suen
  • Ethan „nahtE” Arnold
  • Yassine „Subroza” Taoufik
  • Pujan „FNS” Mehta
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Wojciech "Tabasko" Kruza

Za nami pierwszy dzień kwalifikacji do CS

Pierwszy dzień Challenger Series Qualifier za nami. Dzisiaj (prawie) każda z drużyn uczestniczących zagrała po jednym meczu. Zwycięstwo zaliczyli międ...