fot. Ewa Nowak

Przed nami drugi dzień zmagań Challenger Series Qualifier

Wczoraj mogliśmy cieszyć się emocjami związanymi z inauguracyjnym dniem Challenger Series Qualifier. Swój pierwszy mecz zwyciężyli Mateusz „Kikis” Szkudlarek i jego koledzy z Fnatic Academy, pewnie ogrywając EURONICS Gaming. Team Kinguin również zdobył pierwsze punkty, gdyż z uwagi na problemy techniczne jednego z zawodników ALTERNATE aTTaX mecz nie mógł się odbyć i Polacy wygrali poprzez walkower. Niestety, druga w pełni polska formacja – Bobaski – nie poradziła sobie z Nerv, pomimo fantastycznych pierwszych minut potyczki.

Drugi dzień rozgrywek rozpocznie się od pojedynku Fnatic Academy przeciwko Team LDLC. Obie formacje pokonały wczoraj swoich rywali w bardzo imponującym stylu, więc możemy się spodziewać interesującego spotkania. Mecze polskich ekip zobaczymy kolejno o 20:00 i 21:00. Najpierw na Summoner’s Rift pokażą się reprezentanci Team Kinguin, którzy podejmą Tricked eSports. Następnie zwycięzcy ubiegłorocznej edycji ESL Mistrzostw Polski powalczą o swoje pierwsze zwycięstwo z EURONICS Gaming.

Harmonogram drugiego dnia CSQ prezentuje się następująco:

  • 17:00 – Fnatic Academy vs Team LDLC
  • 18:00 – AlienTech Esports vs ALTERNATE aTTaX
  • 19:00 – ASUS ROG Army vs Nerv
  • 20:00 – Team Kinguin vs Tricked eSports
  • 21:00 – EURONICS Gaming vs Bobaski
  • 22:00 – Team Larssen vs Team Forge

Wszystkie spotkania będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanale ESL.TV Polska. Pojedynki te komentować będą dla was Michał „Avahir” Kudliński oraz Arkadiusz „Radjo_log” Popiel. Transmisja dostępna będzie na Twitchu i Azubu.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Warwick

Zaprezentowano nową wersję Warwicka

Niedawno informowaliśmy Was o potencjalnym reworku Warwicka. Riot Games rozwiał już wszelkie wątpliwości prezentując umiejętności odświeżonego wilkoła...