Morgen, Sawik i KubiK skomentują DreamHack Open Lipsk

Pierwszy tegoroczny DreamHack odbędzie się w Lipsku. W Niemczech rozegrany zostanie turniej Counter-Strike: Global Offensive, którego pula nagród wyniesie 100 000 dolarów. Zawody już od piątku będziecie mogli śledzić w ESL.TV Polska z komentarzem Macieja „Morgena” Żuchowskiego, Macieja „Sawika” Sawickiego oraz Kuby „KubiKa” Kubiaka.

Turniej zapowiada się dość ciekawie mimo że zabraknie na nim topowych zespołów. O nagrody i mistrzowski tytuł walczyć będzie między innymi nowa ekipa Maikelele, akademia Fnatic, oprawcy NiP-u z kwalifikacji do Majora, czyli Vega Squadron czy Rogue, które w ostatni weekend wygrało ESEA Global Challenge.

DreamHack Open w Lipsku będzie podzielony na dwa etapy: grupowy i pucharowy. W fazie grupowej, której mecze zaplanowano na piątek i sobotę, wykorzystany zostanie system GSL. Mecze play-offów w drabince single elimination odbędą się w niedzielę.

Oglądaj DreamHack Open Lipsk w ESL.TV Polska

DreamHack Open Lipsk odbędzie się 13-15 stycznia. Pełną relację z turnieju w Niemczech będziecie mogli śledzić na Cybersport.pl.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Montecristo i DoA będą komentować wyłącznie Overwatcha

Entuzjaści koreańskich rozgrywek LCK z pewnością nie będą zadowoleni z tej informacji. Erik "DoA" Lonnquist oraz Christopher "MonteCristo" Mykles ogło...