fot. ESL

Montecristo i DoA będą komentować wyłącznie Overwatcha

Entuzjaści koreańskich rozgrywek LCK z pewnością nie będą zadowoleni z tej informacji. Erik „DoA” Lonnquist oraz Christopher „MonteCristo” Mykles ogłosili, że nie będą już komentować najlepszej ligi świata League of Legends. W zamian za to obaj komentatorzy przejdą na inną platformę i od teraz będą prowadzić transmisje z Overwatcha na pełny etat.

Z filmu dowiadujemy się m.in., że obaj komentatorzy odchodzą ze sceny League of Legends głównie z powodu małej stabilności ich pracy. Riot Games w porównaniu do Blizzarda, w ogóle nie interesuje się tym, co uważają na dany temat komentatorzy. Jak mówi MonteCristo, Blizzard dużo bardziej stara się o to, aby komentatorzy byli obecni podczas ważnych rozmów dotyczących rozgrywek. Ponadto komunikacja pomiędzy deweloperem gry, a nimi jest o wiele lepsza niż w przypadku Riot Games, gdzie była praktycznie znikoma.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami drugi dzień zmagań Challenger Series Qualifier

Wczoraj mogliśmy cieszyć się emocjami związanymi z inauguracyjnym dniem Challenger Series Qualifier. Swój pierwszy mecz zwyciężyli Mateusz "Kikis" Szk...