fot. Jeroen Weimar / ESL

Mistrzostwa Heroes of the Storm ponownie w Katowicach

3-5 marca w Katowicach odbędzie się Western Clash w ramach Heroes of the Storm Global Championship. Będą to finały pierwszej fazy ligowej przeznaczonej dla drużyn z Europy, obu Ameryk oraz Australii i Oceanii. O tytuł mistrzowski i nagrody w wysokości 100 000 dolarów zmierzy się osiem drużyn.

Zgodnie ze strukturą tegorocznego HGC, w Western Clash wieńczącym pierwszą rundę fazy zasadniczej Phase #1 zagrają trzy drużyny z Europy, trzy z Ameryki Północnej i po jednej z Ameryki Południowej oraz Australii i Nowej Zelandii. Najlepsze drużyny z poszczególnych regionów poznamy w ciągu najbliższych tygodni, wraz z zakończeniem wszystkich zaplanowanych kolejek ligowych. Już 20 stycznia rywalizację rozpoczną takie zespoły, jak Fnatic, Team Dignitas, Misfits, Team expert, (Europa) czy Tempo Storm, Team Naventic i Gale Force eSports (Ameryka Północna)

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy uczestników drugiego sezonu Overwatch APEX

Już 17 stycznia rozpocznie się drugi sezon Overwatch APEX. Z tej okazji organizatorzy ujawnili nazwy czterech drużyn spoza Azji, które w kolejnych tyg...