fot. orbit.gg

Brazylijski zespół w barwach Orbit

Włodarze Orbit Esport poinformowali za pośrednictwem swojej strony internetowej o pozyskaniu nowej drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Barwy szwedzkiej organizacji reprezentować będzie ekipa jednego z najbardziej rozpoznawalnych zawodników z Brazylii, Renato „Naka” Nakano.

W oficjalnym oświadczeniu dowiedzieliśmy się, że brazylijska formacja przeprowadzi się do szwedzkiego Göteborga, gdzie znajduje się siedziba organizacji. Nak i spółka podjęli taką decyzję, by móc konkurować z najlepszymi zespołami ze Starego Kontynentu. Poniżej prezentujemy słowa brazylijskiego weterana sceny Counter-Strike’a.

Jestem niezwykle szczęśliwy z faktu, że podpisaliśmy kontrakt z tak fantastyczną organizacją, jaką jest Orbit. Już od samego początku zostaliśmy obdarowani ogromnym zaufaniem i bardzo doceniamy to, co zrobiono dla nas do tej pory. Orbit jest w trakcie rozbudowy i rozwoju, a to odpowiada naszej sytuacji i zamierzamy wykorzystać to, by stworzyć coś wyjątkowego. To dla nas okazja, o której marzyliśmy i zamierzamy w pełni ją wykorzystać. Możecie oczekiwać od naszego zespołu mnóstwo poświęcenia i pasji dla tej pięknej gry.

Skład nowego zespołu Orbit wygląda następująco:

  • Renato „Nak” Nakano
  • Victor „bld” Jonqueira
  • Caike „caike” Costa
  • Jean Michel „mch” D’Oliveira
  • Vito „kNg” Giuseppe
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Hatchy

Kinguin pokonuje Tricked eSports w CSQ

Team Kinguin wygrał swoje pierwsze starcie w Challenger Series Qualifier. Podopieczni Hatchý'ego przed kilkoma minutami pokonali Tricked eSports, prze...