Dziś w CSQ czekają nas cztery mecze z udziałem Polaków

Przed nami kolejny dzień rozgrywek w ramach Challenger Series Qualifier. Dziś czeka nas wiele emocji związanych z polskimi formacjami. Głównie z uwagi na to, iż Riot Games odwołał swoją decyzję dotyczącą walkowera na korzyść Kinguin w meczu z ALTERNATE aTTaX, przez co o godzinie 23:00 zobaczymy dodatkową potyczkę.

Pierwszym spotkaniem z udziałem polskich zawodników tego dnia będzie starcie Fnatic Academy z ASUS ROG Army. Kikis i spółka zajmują obecnie pierwszą lokatę w zestawieniu, a oglądając ich mecze można śmiało stwierdzić, że jest to ekipa, która ma ogromne szanse na pozostanie w najlepszej dwójce grupy. Zaraz po tym pojedynku zobaczymy Team Kinguin w potyczce przeciwko AlienTech Esports. Po zakończeniu tego meczu na Summoner’s Rift o swoje pierwsze zwycięstwo walczyć będą Bobaski, które podejmą Team-LDLC.

Harmonogram trzeciego dnia zamkniętych eliminacji do europejskiego Challenger Series wygląda następująco:

  • 17:00 – Nerv vs EURONICS Gaming
  • 18:00 – Tricked eSports vs Team Larssen
  • 19:00 – Fnatic Academy vs ASUS ROG Army
  • 20:00 – AlienTech Esports vs Team Kinguin
  • 21:00 – Team-LDLC vs Bobaski
  • 22:00 – ALTERNATE aTTaX vs Team Forge
  • 23:00 – ALTERNATE aTTaX vs Team Kinguin

Wszystkie spotkania będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanale ESL.TV Polska. Pojedynki te komentować będą dla was Michał „Avahir” Kudliński oraz Arkadiusz „Radjo_log” Popiel. Transmisja dostępna będzie na Twitchu i Azubu.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

WESG: Team Kinguin vs Space Soldiers - statystyki graczy

W swoim drugim meczu na finałach World Electronic Sports Games 2016 Team Kinguin podzielił się punktami ze Space Soldiers. Najpierw przegrał na cobble...