Fot. DreamHack / Adela Sznajder

WESG: Kinguin przegrywa na cobblestone, a wygrywa na trainie

Drugie spotkanie Teamu Kinguin podczas finałów World Electronic Sports Games 2016 zakończyło się podziałem punktów. Polacy przegrali 8:16 na cobblestone i wygrali 16:3 na trainie.

  • Team Kinguin 1:1 Space Soldiers – Cobblestone 8:16, Train 16:3

Już przed rozpoczęciem tego pojedynku wiadomo było, że będzie on trudniejszy, niż ten z FIVE sports.club. Space Soldiers to bardziej doświadczony zespół od Chińczyków, co potwierdzał od pierwszych minut cobblestone – mapy wybranej przez Team Kinguin. Polacy grający w CT nie byli zbyt skuteczni, przez co rywale prowadzili po 15 rundach 10:5. W drugiej połowie SZPERO i jego koledzy również wygrali pistoletówkę, ale w kolejnych minutach radzili sobie słabiej od oponentów. Ostatecznie na swojej mapie musieli uznać wyższość Space Soldiers, ulegając 8:16.

Rywalizacja o punkty kontynuowana była na trainie, który wybrała turecka drużyna. Tym razem pistoletówka padła łupem przeciwników Kinguin, ale następne chwile należały już do naszych rodaków. Po pierwszej połowie, w której grali w CT, wygrywali 12:3. Był to dość optymistyczny wynik. Po zmianie stron turecka formacja nie zrobiła już nic. Team Kinguin triumfował 16:3, dzięki czemu zdobył kolejne punkty w tabeli.

Z racji, że GODSENT wycofało się z zawodów, dla Teamu Kinguin był to ostatni mecz na dziś. Za moment rozpocznie się pojedynek drugiej polskiej drużyny na WESG – Virtus.pro, które zmierzy się z subtLe.

Najważniejsze informacje na temat turnieju znajdziecie w naszej relacji.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

WESG: Virtus.pro vs Rosja - statystyki graczy

Choć fani liczyli na to, że Virtus.pro pewnie pokona Rosję i zgarnie komplet punktów, to rzeczywistość okazała się nieco inna. Polska formacja wygrała...