Na ESL Play trwa rywalizacja o bilety na IEM

12 stycznia użytkownicy platformy ESL Play mogą zapisać się do turniejów LoL 1on1 IEM Ticket Challenge i Go4CS:GO, w ramach których można zdobyć bilety i karnety na mistrzostwa Intel Extreme Masters w Katowicach, a także nagrody pieniężne. Turnieje są otwarte dla wszystkich chętnych, polskich graczy, a rejestracja wymaga tylko kilka kliknięć.

W indywidualnych turniejach LoL IEM Ticket Challenge uczestnicy rywalizują o bezpośredni awans do finałów miesiąca, a także o punkty rankingowe. Dodatkowo, jeśli w rundzie kwalifikacyjnej weźmie udział przynajmniej 64 graczy, to zwycięzca otrzyma jednodniowy bilet na IEM w Katowicach. W samym finale do zdobycia będą łącznie dwa karnety i trzy bilety wcześniejszego wstępu. W przypadku cyklu Go4CS:GO drużyny będą walczyć o dwa miejsca premiowane awansem do kolejnego etapu. Pod koniec miesiąca osiem zespołów zmierzy się o pulę nagród w wysokości 2000 złotych oraz pięć karnetów na nadchodzące mistrzostwa.

Zapisy do turniejów:

Turniej w League of Legends rozpocznie się o godzinie 18:00, zaś rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive wystartują godzinę później. W przypadku obu turniejów uczestnicy są zobowiązani do potwierdzenia swojej obecności na trzydzieści minut przed rozpoczęciem zawodów. Zapisy i harmonogram pozostałych turniejów w ramach serii Go4 oraz IEM Ticket Challenge można znaleźć na stronie ESL Play.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś w CSQ czekają nas cztery mecze z udziałem Polaków

Przed nami kolejny dzień rozgrywek w ramach Challenger Series Qualifier. Dziś czeka nas wiele emocji związanych z polskimi formacjami. Głównie z uwagi...