W poniedziałek rozpoczynają się finały FIWC 2015

Już w najbliższy poniedziałek, 18 maja w Monachium rozpoczną się finały FIFA Interactive World Cup 2015 – najbardziej prestiżowych rozgrywek, związanych z popularną grą. Na miejscu pojawi się 20 zawodników z różnych krajów, którzy będą rywalizować o mistrzowski tytuł, ale nie tylko. Zwycięzca otrzyma czek na 20 000 dolarów i zaproszenie na prestiżową galę FIFA Ballon d’Or.

 

Na finały FIWC zawsze czeka cała społeczność FIFA. Po raz kolejny będziemy świadkami walki o atrakcyjne nagrody i prestiż. W Monachium pojawią się następujący zawodnicy:

 

August Rosenmeier (Dania)
Jonathan Seri (Francja)
Aday Sánchez (Hiszpania)
Julien Dassonville (Francja)
Arthur Dabilgou (Burkina Faso)
Subaru Sagano (Japonia)
Abdulaziz Alshehri (Arabia Saudyjska)
Dylan Bance (Francja)
Ty Walton (Anglia)
Stanislav Chakarov (Bułgaria)
  Simone Canini (Włochy)
Adam Johnston (Irlandia)
Irving Velazquez (Meksyk)
Giuseppe Guastella (USA)
LyesOuld-Ramoul (Kanada)
Lasse Bækkelund (Dania)
Rachid Azzahim (Maroko)
Brian Savary (Francja)
Dean Coombes (Anglia)
Daniel Butenko (Niemcy)

 

Mistrzowskiego tytułu będzie bronił pochodzący z Danii, August Rosenmeier. W walce o pierwsze miejsce nie będzie miał łatwego zadania, bo na liście uczestników jest wielu znanych i utytułowanych zawodników. Na uwagę zasługuje też Daniel Butenko, który ma zaledwie 15 lat. Łącznie 20 graczy będzie rywalizować o:

  • 20 000 dolarów
  • zaproszenie na FIFA Ballon d’Or

W Monachium zjawią się już 17 maja, ale faza grupowa rozpocznie się dzień później. W tym etapie walka toczyć będzie się o awans do play-offów, gdzie zagra ośmiu zawodników. Pojedynki najlepszych graczy FIFA na świecie będzie można śledzić na Twitchu. Główny stream dostępny będzie na kanale FIWC. Warto zaznaczyć, że za produkcję będzie odpowiedzialna ekipa ESL.TV.

 

Najświeższych informacji o tym prestiżowym wydarzeniu szukajcie na oficjalnym fan page’u FIWC na Facebooku.

Przeczytaj poprzedni wpis: close

Blizzard zapowiedział mistrzostwa świata w Heroes of the Storm

Najmłodsze dziecko Blizzarda również doczeka się oficjalnych mistrzostw świata! Na najbliższym BlizzConie odbędą się więc turnieje w StarCraft...