fot. DreamHack

Virtus.pro z Gambit drugiego dnia DH Masters Las Vegas

Za nami dopiero jeden dzień rozgrywanych w Las Vegas zawodów z serii DreamHack Masters, a już byliśmy świadkami kilku niespodzianek. Na szczęście bez zaskoczenia obyło się w meczu Virtus.pro, które po lekkich perturbacjach pokonało Misftis i w nocy zmierzy się z Gambit Esports w walce o awans z pierwszego miejsca w grupie.

Limit błędów wyczerpali z kolei gracze Ninjas in Pyjamas oraz Natus Vincere, przegrywając swoje spotkania. Jeśli któraś z tych drużyn polegnie i dziś, zmuszona będzie pożegnać się z amerykańskimi zawodami już w fazie grupowej.

Harmonogram drugiego dnia DreamHack Masters Las Vegas 2017 prezentuje się następująco:

Czwartek, 16 lutego
19:00 compLexity Gaming vs North BO1
20:25 Misfits vs Fnatic BO1
21:50 TyLoo vs Ninjas in Pyjamas BO1
23:15 Renegades vs Natus Vincere BO1
Piątek, 17 lutego
00:40 Astralis vs OpTic Gaming BO1
02:05 Virtus.pro vs Gambit Esports BO1
03:30 SK Gaming vs Cloud9 BO1
04:55 FaZe Clan vs mousesports BO1

Transmisję z zawodów w języku polskim śledzić można za pośrednictwem ESL.TV Polska. Komentarzem zajmą się Maciej „Morgen” Żuchowski, Kuba „KubiK” Kubiak oraz Maciej „sawik” Sawicki, zaś podczas samych spotkań przeprowadzane będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Relację z tego turnieju będziecie mogli śledzić na łamach Cybersport.pl. Najważniejsze informacje, składy drużyn czy wyniki meczów znajdziecie tutaj.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team Preparation powraca ze szwedzkim składem

Po trzech miesiącach przerwy Team Preparation powraca do rywalizacji. Organizacja postanowiła porzucić pomysł stworzenia wschodnioeuropejskiej drużyny...