fot. PGL

ENCE pozyskało były skład SkitLite

ENCE eSports wreszcie ogłosiło nowy skład swojej dywizji CS:GO. Fińska organizacja, która wraz z końcem minionego roku pożegnała wszystkich swoich zawodników, zdecydowała się pozyskać byłych graczy SkitLite Gaming.

Dokładniej mówiąc, ENCE zakontraktowało czterech niedawnych pracowników SkitLite. Mowa tutaj o Villi „rEplanie” Ijäsie, Joelu „joelu b” Borgströmie, Mikaelu „ocirizu” Karkinenie oraz Simo „Leafie” Mykkänenie. Ostatnie, piąte miejsce przypadło w udziale Tony’emu „arvidowi” Niemeli, który jako jedyny ostał się ze starej drużyny.

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwością reprezentowania ENCE, które jest największą organizacją w Finlandii – stwierdził w oświadczeniu dla oficjalnej strony internetowej arvid. – Współpraca z ENCE otwiera wiele drzwi i z ich wsparciem nasz progres będzie jeszcze szybszy, niż miałoby to miejsce normalnie. Damy z siebie wszystko, by spełnić oczekiwania, jakie wszyscy mają wobec drużyny CS:GO ENCE. Chcemy stać się najlepszym fińskim zespołem i zyskać międzynarodowe uznanie. Chcemy też udowodnić, że w Finlandii są również inne, mniej znane składy, które są niemniej utalentowane – zakończył.

Nowy skład ENCE eSports prezentuje się następująco:

  • Tony „arvid” Niemelä
  • Ville „rEplan” Ijäs
  • Joel „joel b” Borgström
  • Mikael „ociriz” Karkinen
  • Simo „Leaf” Mykkänen
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SK Gaming trzecim ćwierćfinalistą DH Masters Las Vegas

W przedostatnim meczu drugiego dnia DreamHack Masters Las Vegas 2017 SK Gaming wygrał z Cloud9, awansując tym samym do ćwierćfinału. SK Gaming...