fot. DreamHack

Astralis w ćwierćfinale DH Masters Las Vegas

OpTic Gaming w środę zdołało wygrać z North, ale dziś Astralis okazało się zdecydowanie bardziej wymagającym rywalem. Zwycięzcy ostatniego Majora pokonali dość pewnie zespół mixwella 16:8.

  • Astralis 16:9 OpTic Gaming – Nuke

Na początku meczu, dzięki wygranej pistoletówce, na prowadzenie wysunęło się OpTic Gaming. Z 3-rundowej zaliczki RUSH i spółka niezbyt długo mogli się cieszyć, bo gdy tylko poprawiła się sytuacja finansowa Astralis, to to Duńczycy przejęli inicjatywę. Seria wygranych została przerwana dopiero w ostatniej rundzie pierwszej połówki. Formacja dupreeha na półmetku prowadziła 9:6.

Ogromny wpływ na wynik meczu miał IGL duńskiej drużyny, gla1ve. Młody zawodnik nie tylko świetnie kierował poczynaniami swojej ekipy w ataku, ale także znakomicie radził sobie indywidualnie. Przy wyniku 14:8 OpTic postanowiło skorzystać z przerwy taktycznej, ale na tą było już zdecydowanie za późno. Astralis szybko wykończyło oponenta i wygrało 16:8.

Virtus.pro zmierzy się z Gambit Esports w następnym meczu DreamHack Masters Las Vegas 2017. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Transmisja z rozgrywek dostępna jest na kanale ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Na`Vi uratowane, koniec DreamHacka dla Renegades

Natus Vincere pozostaje w Las Vegas - ekipa Denisa "seizeda" Kostina podczas DreamHack Masters pokonała Renegades w spotkaniu przegranych. Wynik 16:6...