H2k-Gaming
fot. Riot Games

Ostatni pojedynek H2K przed IEM Katowice już dzisiaj

Dzisiaj czekają nas kolejne spotkania europejskich formacji w ramach LCS EU 2017 Spring Split. Powoli zbliżamy się do półmetku rozgrywek na Starym Kontynencie, a sytuacja niektórych drużyn jest coraz gorsza. Wśród tych zespołów są między innymi Giants i Vitality, które dzisiaj będą miały szansę nieco zbliżyć się do czołówki zestawień. Dla żadnej z tych drużyn nie będzie to jednak łatwe zadanie.

W większości francuski skład podejmie dzisiaj wicelidera grupy A – Misfits. Faworytem w tym meczu jest bez wątpienia beniaminek, który nie tylko ma na koncie więcej zwycięstw niż Vitality, ale również pokonał w bezpośrednim starciu jednego z pogromców ekipy Djoko – Fnatic. Przed spotkaniem z zespołem Capsa francuska organizacja dokonała roszad w składzie, jednak nie wystarczyły one, aby sięgnąć po wygraną.

Tuż po tej batalii czeka nas pojedynek jedynego Polaka grającego w europejskiej odsłonie LCS – Marcina „Jankosa” Jankowskiego. Jego H2k-Gaming zmierzy się z Giants Gaming. Podobnie jak w poprzedni meczu, faworytem będzie wicelider grupy. Podopieczni Pr0lly’ego nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem znacznie niżej notowanych zawodników hiszpańskiej organizacji.

Harmonogram drugiego dnia piątej rundy LCS EU 2017 Spring Split:

  • 17:00 – Misfits vs Team Vitality
  • 20:00 – H2k-Gaming vs Giants Gaming

Dzisiejsze spotkania będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanale teamfrenzygg. Po więcej informacji dotyczących LCS EU 2017 Spring Split zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DreamHack Masters Las Vegas: Virtus.pro vs Gambit - VOD