Ponad 16 000 złotych w puli nagród Wodzisław Game Zone 2k15

Na e-sportowej mapie Polski pojawiło się kolejne ciekawe wydarzenie – Wodzisław Game Zone 2k15. Jest to jednodniowa impreza, która odbędzie się 18 kwietnia w Zespole Szkół Nr 2 w Wodzisławiu Śląskim. Uczestnicy będą tam rywalizować w Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends i FIFA 15. Co ciekawe – pula nagród ma wynieść 16 600 złotych w gotówce.

 

Wystartowały już zapisy do rozgrywek drużynowych. Swoje zespoły CS:GO i LoL można zgłosić na oficjalnej stronie WGZ 2015. Wiadomo, że w tych zmaganiach na zwycięzców czeka między innymi po 5000 złotych. Nagrody przewidziano jednak dla trzech najlepszych formacji. Nie podano jeszcze szczegółów dotyczących zawodów FIFA 15. Pewne jest jedynie to, że pula wyniesie 1000 złotych.

 

Cała impreza będzie odbywać się w szkole, jednak wejście będzie płatne. Sprzedaż biletów ma wystartować w najbliższych dniach. Organizatorzy zapowiadają, że poza zmaganiami, na odwiedzających będą czekać inne atrakcje. Więcej informacji mają przekazać niebawem. 

Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mistrzostwa Świata w World of Tanks już za miesiąc w Warszawie

Do Mistrzostw Świata World of Tanks Grand Finals 2015 pozostał miesiąc. Najlepsze drużyny już 25 i 26 kwietnia przyjadą do Warszawy, by walczyć o...