ESL ogłosiło turniej FIFA 15 na Xbox One z 3000 PLN w puli nagród

Po zakończeniu turnieju w Forza Motorsport 5 na Xbox One, czas na zapowiedź kolejnych zawodów z tej samej serii. Tym razem tytułem głównym będzie FIFA 15, a w puli nagród znalazło się aż 3 000 złotych. Rozgrywki zostały zaplanowane na drugą połowę marca, ale zapisy już trwają. Zachęcamy do dołączenia do wspólnej gry – czeka na nas wiele emocji i dobrej zabawy. 

 

 

Turniej w FIFA 15

Turniej w FIFA 15 na Xbox One rozpocznie się 17 marca. Zawody zostaną rozegrane w drabince pojedynczej eliminacji w systemie Best of Three. Nie będą to rozgrywki jednodniowe, a liczba rund została ustalona dla 256 zapisanych graczy. Przed rozpoczęciem zabawy zapraszamy do zapoznania się z jej regulaminem.

Regulamin turnieju FIFA 15 na Xbox One
Zapisz się do turnieju FIFA 15

Zapisy do zawodów zostaną otwarte już 3 marca i potrwają do 15 marca włącznie. Każdy, kto dołączy do naszej zabawy, zostanie od razu dopisany do listy graczy. Nie będzie trzeba potwierdzać swojego uczestnictwa.

 


Nagrody

 

Łączna pula nagród w turnieju w FIFA 15 wynosi aż 3 000 złotych

 

 
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oto polscy komentatorzy Intel Extreme Masters w Katowicach!

Przedstawiono już komentatorów turniejów League of Legends i StarCraft II, które będą odbywać się podczas finałów Mistrzos...