LeofromKorea
fot. Steffie Wunderl / ESL

LeofromKorea tworzy nową, polską drużynę Hearthstone

Łukasz „LeofromKorea” Mirek, znany m.in. ze scen League of Legends i Heroes of the Storm, ogłasza powstanie nowej drużyny skupionej na rywalizacji w Hearthstone. Zespół nosi nazwę Falcons, a jej pierwszym zawodnikiem jest Kacper „A83650” Kwieciński, który wcześniej reprezentował m.in. noMERCY czy Illuminar Honor Gaming. Docelowo w drużynie znajdzie się czterech zawodników, a będą oni ogłaszani cyklicznie.

A83650 zaliczył w swojej karierze kilka występów na międzynarodowych turniejach, jednak do tej pory nie udało mu się stanąć ani razu na podium. Jednym z jego większych sukcesów było zajęcie miejsca w pierwszej szesnastce preliminacji do Europe Winter Championship w 2016 roku, za co otrzymał nagrodę w wysokości 2 500 dolarów. Kacper Kwieciński został ogłoszony jako pierwszy zawodnik Falcons ze względu na swoje doświadczenie.

Kolejni trzej członkowie zespołu mają stanowić „nową krew” na polskiej scenie. Pierwszego z nich poznamy już w tę środę, a w ciągu następnych dni ogłoszonych zostanie pozostałych dwóch zawodników. Wedle zapowiedzi są oni regularnymi bywalcami w ścisłej czołówce europejskiego laddera.

W oficjalnej wypowiedzi założyciela drużyny, LeofromKorea, możemy przeczytać: – Jest to mój pierwszy projekt stworzenia drużyny i nie grania w niej, jestem niezmiernie szczęśliwy z ekipy, którą udało mi się uzbierać przez okres researchu. Swoje doświadczenie, systemy treningowe, motywację i wiele innych rzeczy nauczonych przez lata wygranych i przegranych turniejów na własnej skórze, postaram się przekazać moim zawodnikom. Celem nie jest wygrywanie, tylko rozwój i stworzenie zgranego zespołu, który w przyszłości sam przyniesie te zwycięstwa.

Więcej informacji o zespole Falcons można znaleźć na oficjalnym profilu Facebook.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
NicoThePico

NicoThePico rezygnuje z funkcji szkoleniowca Fnatic

Wyniki wiosennego splitu rozgrywek League of Legends Championship Series Europe z pewnością nie są dla Fnatic zadowalające. Zespół, który przed jego s...