Owen
fot. ESL

Barykada i Jasny Gwint w kolejnej rundzie EMP

Koniec pierwszej fazy rozgrywek sezonu zasadniczego ESL Mistrzostw Polski nadciąga nieubłaganie. Wczoraj w grupach A i B rozegrane zostały spotkania decydujące o awansie do drugiej fazy zmagań. Wygrani zagwarantowali sobie część gotówki z puli 80 000 złotych, przegrani zaś definitywnie stracili szansę na dalszą grę.

W meczu grupy A spotkały się Barykada oraz Ples Gaming. Faworytem tego starcia byli zawodnicy Barykady, co potwierdzili na Summoner’s Rift. Owen i spółka w obu grach tego best of three od początku do końca dyktowali warunki swoim rywalom. Ples co prawda próbowało się przeciwstawić Barykadzie, jednakże ich starania to było zbyt mało na dużo lepiej dysponowanych przeciwników. Ostatecznie po wygranej 2:0 do drugiej fazy awansowała Barykada.

Z grupy B do drugiego etapu EMP awansował Jasny Gwint. Niestety nie dane było nam zobaczyć spotkania pomiędzy JG a Kiedyś Zagramy Mecz. Jeden z zawodników KZM nie zaktualizował klienta gry na czas przez co zespół nie posiadał pełnego składu na wyznaczoną godzinę i w efekcie został ukarany walkowerem. Tym samym Jasny Gwint awansował do kolejnego etapu.

Wyniki decydujących pojedynków ESL Mistrzostw Polski:

  • Grupa A – Barykada 2:0 Ples Gaming
  • Grupa B – Jasny Gwint 2:0 Kiedyś Zagramy Mecz

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO - 21 marca

Minionej nocy na serwerach Steam pojawił się nowa aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive. Mały, ważący nieco ponad 50MB update skupia się główn...