Znamy Mistrzów Polski FIFA 15 Ultimate Team!

Michał „sroka” Srokosz, Cezary „KarteKpl” Gontarek, Miłosz „milosz93” Bogdanowski, Patryk „koniu_94” Jakubczak oraz Oskar „Junajted” Siwiec to gracze, którzy dziś w studiu ESL.TV Polska w Tychach zdobyli tytuły Mistrzów Polski FIFA 15 Ultimate Team. Każdy z nich triumfował na innej platformie. Jednak do wszystkich trafią takie same nagrody – po 2500 złotych w gotówce.

 

Dziś byliśmy świadkami finałowych meczów tej prestiżowej imprezy. Przez kilka godzin w Tychach przewinęli się najlepsi gracze FIFA 15 Ultimate Team, a także eksperci, dzięki którym podczas transmisji kibice nie mogli się nudzić. Zawodnicy pojechali tam w jednym celu – każdy chciał zdobyć tytuł Mistrza Polski. Te przypadły tylko pięciu osobom, którymi zostali:

 

sroka – PC KarteK – PS3 Junajted – Xbox One
milosz93 – PS4 koniu_94 – Xbox 360

 

Na każdej platformie do wygrania było łącznie 4000 złotych. Do zwycięzców trafi po 2500 złotych, ale gracze, którzy stanęli na podium, również nie odejdą z pustymi rękoma. Podział nagród prezentuje się następująco:

 

 

Ofjcialna strona Mistrzostw Polski FIFA 15 Ultimate Team

 

Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro czwarte podczas IOS Pantamera

Pięknym zwycięstwem zakończyli udział w IOS Pantamera reprezentanci Virtus.pro. Polacy w ostatnim meczu w tym turnieju jako jedyna drużyna w Sztokholm...