FIFA 15
cybersport_template

bejott: na PC był trochę wyższy poziom

cybersport.pl | 6 lutego 2015, 10:48

Bartosz „bejott” Jakubowski już jutro w studiu ESL.TV Polska w Tychach powalczy o tytuł Mistrza Polski FIFA 15 Ultimate Team na Playstation 3. Jest to zawodnik, który na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów, zdobywanych także na imprezach tej rangi. W wielkim finale zmierzy się z bardziej doświadczonym Cezarym „Kartkiem” Gontarkiem, ale jak przyznaje – do tego starcia podchodzi na luzie.

 

Na dzień przed ostatnim mecze Mistrzostw Polski, bejott podsumował także swój udział w internetowym etapie. – Z awansu do finału Mistrzostw Polski się niezmiernie cieszę – co nie powinno dziwić, mimo, że Playstation 3 było dla mnie „opcją awaryjną” – mówi.

 

Uważam, że na PC był jednak trochę wyższy poziom w trakcie eliminacji, na konsoli tak naprawdę tylko w jednym meczu czułem się zagrożony i było to podczas spotkań z Groncikiem w ćwierćfinale – przyznaje. – Do samego finału z Kartkiem podchodzę na luzie, postaram się obronić zeszłoroczny tytuł Mistrza, choć nie będzie łatwo – nie gram już tak dużo, co kiedyś, a zamiast na solidnych treningach, bazuję na świeżości i czymś, co udało mi się wypracować przez ostatnie lata, nazwijmy to pewnym poziomem gry, poniżej którego nie schodzę.

 

Z każdym dniem ekscytacja rośnie, dawno nie było takiego turnieju „o stawkę” na polskiej scenie FIFA, dlatego już nie mogę doczekać się soboty – dodaje na koniec.

 

Finałowe mecze Mistrzostw Polski FIFA 15 Ultimate Team wystartują o godzinie 11:00. W studiu ESL.TV Polska spotkają się najlepsi gracze z pięciu platform. Wszystkie pojedynki będą transmitowane w Internecie na kanale eapolska.

 


Overwatch
overwatch_rok_koguta

Chiński rok Koguta w Overwatch

Maciek Petryszyn | 19.01.2017
League of Legends
Jankos

LCS EU Spring Split startuje już dzisiaj!

Jarosław Piłat | 19.01.2017
Counter-Strike: Global Offensive
fot. ESL

Lista uczestników ESL Pro League Season 5 NA skompletowana

Grzegorz Łatka | 19.01.2017
League of Legends
Peanut

Peanut: jestem rozczarowany, że zawiodłem Fakera

Łukasz Kocjan | 19.01.2017
Counter-Strike: Global Offensive
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Heroic zostaje w ESL Pro League, PENTA spada

Maciek Petryszyn | 19.01.2017
Pozostałe
liga_ps4plus_uncharted

Polska Liga PlayStation Plus wchodzi w fazę finałową

Bartosz Chichłowski | 19.01.2017
nice things by Grupa Leonardo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Cybersport.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
cybersport_template
CPH Wolves z zaproszeniem na turniej w Danii

Copenhagen Wolves to trzecia drużyna, która otrzymała bezpośrednie zaproszenie do udziału w turnieju Counter-Strike: Global Offensive podczas Copenhagen Games. Wcześniej...

Zamknij