sroka: eliminacje nie do końca poszły po mojej myśli

Michał „sroka” Srokosz już 7 lutego powalczy o tytuł Mistrza Polski FIFA 15 Ultimate Team na PC. Jego finałowym rywalem będzie Maciej „DominatoR” Zeman. Na kilka dni przed tym najważniejszym pojedynkiem, sroka krótko podsumował swój udział w internetowej odsłonie wspomnianych zawodów, jednocześnie przyznając, że tym razem chce przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

 

Eliminacje do fazy grupowej nie do końca poszły po mojej myśli, ponieważ udało mi się awansować dopiero po kilku turach – mówi sroka. – Kolejne mecze wygrywałem w miarę gładko, dopiero w ćwierćfinale i półfinale przeciwnicy zagrali na wysokim poziomie, lecz to mi udało się zwyciężyć.

 

Michał o pierwsze miejsce Mistrzostw Polski zmierzy się z DominatoRem. – Graliśmy między sobą w FIFE14 bodajże cztery ważne mecze, z których wygrałem tylko dwa – wspomina. – Mam nadzieję, że tym razem uda mi się kolejny raz przechylić szalę zwycięstwa na moją stronę.

 

Finałowe mecze Mistrzostw Polski FIFA 15 Ultimate Team wystartują o godzinie 11:00. W studiu ESL.TV Polska spotkają się najlepsi gracze z pięciu platform. Wszystkie pojedynki będą transmitowane w Internecie na kanale eapolska.

 

Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jankos: nie lekceważymy GIANTS oraz MYM-u

Marcin "Jankos" Jankowski przed rozpoczęciem trzeciej kolejki spotkań w League of Legends Championship Series Europe 2015 Spring Split pokusił się o n...